Incoming programs WELCOME to UKRANE-ZAPORIZHIYA 

Запоріжжя - це унікальне місто з багатовіковою історією. Історичний, культурний та індустріальний центр країни. Родина козацької вольниці, аристократичного Олександрівська і споруд доби бронзи.

​Первозданна природа і сакральні святині Хортиці сплелися в унікальному поєднанні з європейськими промисловими гігантами і різноманітністю архітектури ХVIII-ХIХ сторіччя. Краєвиди, що захоплюють дух.

Події, які впливали на хід історії країни. Вас чекає чудова пригода: історія і легенди козацтва,

найбільший в Європі музей старовинних авто, легенди таємничого острова Хортиця,

можливість зробити селфі зі справжніми козаками!

УВАГА!  Час прибуття на екскурсійні об'єкти вказано орієнтовно і може незначно змінюватися в залежності від стану доріг, дорожніх пробок та  погодних умов .ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ  за ПРОБКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

★★ ★  DBL Standart

Екскурсійно-розважальний тур  (вiд 8-30 чол)

цiна 226  ½ EUR   3 дня (3 ночi)

цiна 186  ½ EUR   2 дня (2 ночi)

 Iсторичні та таємничі легенди Хортиці на Запорiжжi

 • Дати тура : щоп'ятниці *

 • Кількість днів,  4 дня  (3 ночi)

 • Місце старта туру : о. Хортиця, музей Запорiзька Сiч Україна

      * ця подія не прив'язана до дати і може здійснюватися за

       домовленістю (8 - 30 осiб). Також, ви можете замовити

       індивідуальну поїздку в зручну вам дату і час.

Фішки туру:

 • Хортиця - найкращий музей під відкритим небом

 • Найбільш відомі сакральнi святилiща та магiчнi мiста острова

 • Виступ сiчових запорізьких козаків та кiнного театру 

 • Прогулянка на катерi навколо Хортицi по Дніпру (рекомендовано)

zaporozhskaya-sech-hortitsa.jpg

 У вартість туру включено :​

 • Індивідуальний трансфер а/п - готель - а/п

 • Транспортне обслуговування за програмою

 • Проживання в готелі 3  DBL Standart (харчування - сніданки) 3 ночі проживання в  готелі на базі сніданків

 • Супровід групи гiдом та представником компанii (EN)

 • Відвідування музею ретро-автомобілів «Фаетон» та вiйськового обладнання

 • Пішохідна оглядова екскурсія по Хортицi на Запорізьку Січ

 • Театральне видовище-спектакль вlд Січових козаків війська Запорізького, Кінного театру «Запорозькі козаки», 

 • Екскурсія по святилищам та капiщам Хортиці, в історико-меморіальний комплекс "Скіфський Стан",  Кінний театр «Запорозькі козаки», Музей судноплавства "Чайка", поселення "Протолче" 

 • Медична страховка

Додатково оплачується :

 • Туристичні збори 

 • Напої або iжа

 • Послуги перекладача (EN, DEU, FRA, ESP)

 • Послуги з прокату велотранспорту 8-30 людей

 • Послуги з прокату водного мотоциклу 

 • Відвідування будинку рибалки/ цілющоi слов'янськоi лазнi

 • Прогулянка на VIP катерi (до 8 мiсць) навколо о.Хортиця 

 • Додатковi eкскурсії та розважальнi програми (за бажанням), iндiвiдуальний супровiд 

 • Додатковий трансфер 

 • Чайові водієві і гідові (за бажанням)

ПРОГРАМА ТУРА

Запорiжжя мiсто.jpg

День: 1. Зустрiч учасників групи. Поселення в готель. ЕскурсIя до музею ретро-автомобiлiв «Фаетон» 

Зустріч учасників туру в Міжнародному аеропортi Запоріжжя (OZH) або на Залізничному вокзалі в Запоріжжі (рекомендований поїзд з Києва № 072К). Трансфер в  Отель Venecia Hotel & SPA ,  або до Яхт-клубу "Порто Ріва", або до Reikartz Hotel Group на Запорiжжi, оглядова автомобiльна екскурсія по проспекту Соборний, головнoї вулиці міста та одного з найдовших проспектів Європи. Заселення у готель  з 12:00 - 14:00  (звертаємо Вашу увагу, що за міжнародними правилами офіційне час заселення - після 14:00, але готель робить все можливе, щоб заселити нашу групу раніше, по мірi звільнення і прибирання номерів). 

Відвідування магазинів і продуктових маркетів, дозакупки необхідних речей для подорожі. Вільний час близько 1-1,5 годин для відпочинку.  

15:00  Переїзд на екскурсію в музей ретро-автомобілів «Фаетон» та вiйськового обладнання.

Музей ретро-автомобілів у Запоріжжі - унікальна пам'ятка, яка буде цікава як дорослим, так и дітям. Тут ви зможете побачити понад 100 моделей старовинних авто, створених в 20-60-і роки 20 століття. Виставкові зали музею займають площу, що перевіщує 1000 квадратних метрів.  Приватна колекція музею, яка визнана найбільш цінною колекцією ретро автомобілів і техніки в Європі. Понад 500 експонатів, починаючи від велосипедів, закінчуючи ретро літаками. Автомобілі, вартість кожного з яких перевищує сотні тисяч доларів, а деякі були зібрані з приватних колекцій по всьому світу. Унікальна колекція, яка збиралася довгими десятиліттями.

faeton музей.jpg

Колекція музею налічує більше 60 одиниць техніки кінця 20-х - 70 років XX століття. З довоєнної техніки в експозиції представлені рідкісні автомобілі, такі як "полуторка" ГАЗ-АА 1935 року випуску - найстаріша вантажівка в Україні, а також "трофейний" Опель 1937 року. Широко представлені й автомобілі часів Першої світової війни. Є в колекції музею і американські автомобілі, які поставлялися в СРСР по ленд-лізу. У 2012 році було відкрито другий зал музею, де експонуються 15 одиниць техніки ( "махновська" тачанка, пожежна машина і т.д.) і більше 50 видів вогнепальної зброї часів Другої Світової війни. Однією з особливостей музею є те, що вся техніка "на ходу" і кілька разів на рік виїжджає з музею на запорізькі вулиці. Можна побачити тут і іграшкові моделі, а також дитячі машини, обладнані педалями.

Вільний час.  Можливо замовити прогулянку на  водному мотоциклу або на катерi навколо Хортицi по Дніпру (2 години). Увечері рекомендуємо замовити та відвідати нічну екскурсію «Ніч на січі» с сiчовими козаками або  відвідати  бар міні-пивоварні «KronSbeeR», ресторан Ribs House" REBROFF", ресторан української кухнi - «Козацьке подвір'я»,  етнографічний ресторанний комплекс «Запорізька Січ».  

День: 2.  Національний заповідник "Хортиця" Запорiзька СIЧ. Святилища та капiща Хортиці. 

Ранок 9-00 Переїзд на острів Хортиця - найбільший острів на річці Дніпро. Саме тут був реконструйований історико - культурний заповідник «Запорізька Січ», на території якого зведені: старовинна козацька фортеця, козацькі курені, будинок кошового отамана, школа, дерев'яна церква. Ви будете в захваті від побаченого! Саме в цьому заповіднику знімали фільм «Тарас Бульба».

44057838_2180527218684212_34574143564913

Столицею козацьких вольностей i мicцем де знаходився цвiт козацтва, була Запорізька Січ. Першою з відомих Запорозьких Січей вважають Хортицьку, яка існувала в 1553-1557 (за іншими даними в 1556-1557) роках. Хортицька Січ була створена за активної участю гетьмана запорожців Дмитра Вишневецького. Січ відігравала важливу роль у підготовці походів проти татар і турків, але в кінці літа 1557 року була захоплена та повністю зруйнована багатотисячним військом кримського хана Девлет-Гірея.  Після ліквідації Січі Катерина II подарувала Хортицю Потьомкіну. Він заклав сад, який охороняв один старий капрал. З тих пір це урочище стали називати Капраловим. У 1789 році, Потьомкін передав Хортицю державній скарбниці і на лівому березі безлюдній Хортиці оселилися 18 сімей німців менонітів. Нащадки iх досi живуть в Запоріжжі. На "Запорізькїй Січі" ви побачите традиційну козацьку фортецю з фортифікаційними спорудами - земляними валами, рвами, баштами, з січовими будівлями з їх архітектурними особливостями, ознайомитеся з козацьким озброєнням, господарством і побутом. "Січ" покликана дати сучасникам цілісне уявлення про таке унікальне явище, яким вона була в історії України. 

11-00 Відвідування видовища вlд Січових козаків війська Запорізького.  

При комплексі працює група «Січові козаки», які пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки. На виступах Січових козаків ви дізнаєтеся багато цікавого про відважних воїнів, які захищали свою рідну землю - про легендарних запорізьких козаків. Тут ви побачите унікальну козацьку зброю, історія якої налічує сотні років, дізнаєтеся про призначення елементів екіпіровки і озброєння, які використовують козаки в бою і побачите їх застосування на практиці. У вас буде унікальна можливість не тільки наживо побачити всі тонкощі майстерності козацького бою, але й взяти участь в інтерактивних дійствах та оцінити неймовірні вміння козаків на собі, якщо, звичайно, у вас вистачить сміливості. 

cossacks1.jpg

13-00 Пішохідна екскурсія-прогулянка до "Запорiзького Стоун Хенджу" та по святилищам та капiщам Хортиці 

Острів Хортиця - найбільший і найстаріший острів на Дніпрі. Острів легенд і славної історії. Тут кожен камінь може розповісти свою унікальну історію. А до речі, хортицькі скелі - це найстарiщi граніти в світі, які налічують 2,5 млрд років! Тому у вас буде можливість в прямому сенсі доторкнутися до історії планети Земля. На території острова Хортиця за весь час археологічних досліджень було знайдено безліч культових споруд – кам’яних закладень, кромлехів і святилищ, пов’язаних із стародавніми віруваннями наших предків. Кам’яні святилища – це праобраз древніх храмів під відкритим небом, усі вони мають виключно духовне призначення. Ці культові комплекси відносились насамперед до релігійних вірувань давнини, їх конструкція та форма часто пов’язана з культами зародження життя, з календарним циклом, з культом Сонця. Земля острова Хортиця вважалась священною, що підтверджується численними знахідками археологів. 

Хортиця була названа в честь перших поселенців хортiв. Хорти - це істоти у вигляді псів служили древнеславянським богам. За однією з версій, київський князь Святослав загинув в бою з печенігами саме на острові Хортиця. Тут у великій кількості сконцентрувались історичні об’єкти різних епох і різного призначення – курганні та безкурганні поховальні комплекси, численні кам’яні споруди культового призначення, давні поселення та городища. Все це додатково підтверджує духовне, сакральне призначення острова Хортиця – з найдавніших часів люди не використовували його землю в побутових цілях, це був своєрідний культурний і духовний центр, що об’єднав у собі різні епохи, народності й культури. Найбільша концентрація культових споруд спостерігається в північній частині острова Хортиця. На даний момент для огляду на острові доступні такі святилища:  Кромлехи доби енеоліту, Святилище-обсерваторія, Капище "Триглав", Кам`яне святилище, Святилище бронзової доби, Святилище скіфської доби. 

Наявність кромлехів, святилiщ та капiщ на Хортиці  пов'язани з символікою небесних світил, а також орієнтацією об'єктів по сторонах світу. Все це дозволяє допускати використання споруд для астрально-солярних спостережень і культів, пов'язаних з небесними світилами, також можливий взаємозв`язок із культами родючості.

Культовий комплекс "Запорізький Стоунхендж" або святилище-обсерваторія вважається одним з найцікавіших серед святилищ Хортиці. По-перше, він відрізняється дуже відмінним збереженням практично всіх елементів конструкцій, а також приваблює своєю старовиною - йому вже більше 5 тис. 500 років. Відзначається, що даний об'єкт - справа рук представників квітянськой культури (кінець V - початок IV тисячоліття до н. Е.) Вільний час.  Можливо замовити прогулянку на водному мотоциклу або на катерi навколо Хортицi по Дніпру (2 години). Також рекомендуемо замовити та відвідати нічну екскурсію «Ніч на січі» с сiчовими козаками, або  відвідати  бар міні-пивоварні «KronSbeeR», ресторан Ribs House" REBROFF", ресторан українськоi кухнi - «Козацьке подвір'я»,  етнографічний ресторанний комплекс «Запорізька Січ».  

День: 3. Національний заповідник "Хортиця". Iсторико-меморіальний комплекс "Скіфський Стан",  Кінний театр «Запорозькі козаки», Музей судноплавства "Чайка", поселення "Протолче" 

9-00 ранок. Переїзд на острів Хортиця  до iсторiко-меморiального комплексу "Скiфський Стан". Пішохідна оглядова екскурсія-прогулянка. 

Скифський Стан - є одним із самих відомих меморіально-туристичних комплексів в Українi.  Це сакральне мiсто розташоване під відкритим небом, на самому високому мiстi острова Хортиця (59 м над рівнем Днепра) у центральній частині острова, на 5-й курганній групі (всього на островах їх 6). На початку прошлого віка тут були 28 курганів, до нашого часу збереглось всього три, насипані ще ІІІ тисячi рокiв тому. Цi кургани - ровесники Егіпетських пірамід ! Перший курган, древний та самий величний з них, отримав назву зорової могили ("Дозорний курган") від слова "зорити" (дивитися, огляжати). З його вершини відкривається величний вид  на треть всього острова. У казацькі часи, там стояли бекети для спостереження за місцевістю. В 1922 р. на одному iз них був встановлений геодезичний охранний знак, а зараз курган венчає скифський воін - точна копія древньої скульптури (VI - V до н. е.), найденної на Миколаївщині. Сам курган не був ретельно досліджен, але його величний  вигляд  дає підстави вважати, що в ньому захоронена значна особа, можливо  скифський вiдомий воін.

На територіальних комплексах є ще два кургани. Другий  - за величиною називається - Потьомкінський (від фамілії фаворита цариці Екатерини, який отримав острів від неї в дар після знищення Сечі). На цьому месте Потемкiн планував створити великий парк з фонтанами для дворян. Третій курган - найменьший - безіменний. Окрім трьох справжніх курганів, на комплексі є один досліджений і відновлений. Два кургана відновлені на місці зруйнованих, а решта - кургани-макети і святилище скіфського бога війни Ареса. На курганах і між ними знаходяться кам'яні скульптури і стели, серед яких значна частина - оригінали.

На вершині "Зорової могили" і одного з курганів в західній частині мiста, відновлені дозорні вишки-бекети, на які можна піднятися і охопити поглядом простір в радіусі більш 20 км. За часів козацьтва, дозорні звідси стежили за околицями i у разі появи ворогів, запалювали багаття, полум'я якого було сигналом для інших. Такі вогнища запалювалися по «ланцюгової реакції» - від бекета до бекету, сповіщаючи всіх про небезпеку. Це було набагато швидше, ніж послати гінця.

В одному з куточків комплексу розкинувся "лапидарий" - збори кам'яних творів, де представлені шляхові стовпи, господарські предмети (жорна, ступи, корита, катки), антропоморфні стели доби бронзи та стели ХІХ ст., стародавні скульптури, хрести козацьких і більш пізніх часів, про що свідчать написи на них. Безумовно, Скіфський Стан - вважається місцем сили, особливої ​​енергетичної точкою Землі, в якій на поверхню виходить життєва енергія. Тут панує дух історії наших предків, земля випромінює спокій і умиротворення. Цей історико-культурний комплекс - одне з найбільш рекомендованих до відвідування місць на Хортиці.

11-30 Відвідування Кiнного театру Запорiзьки козаки" о. Хортиця.  

Незабутні враження та море позитиву будуть гарантовані при відвідуванні запорізької родзинки і культового місця - кінного театру «Запорозькі козаки» . Театралізована вистава проходить на імпровізованій сцені, а програма включає елементи джигітування – трюки на конях, роботу гарапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги. Також проводиться старовинний ритуал «Посвячення в козаки». Виступ Запорізьких козаків супроводжується пострілами з гармат, боєм барабанів, національною музикою. Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя переносять Вас на століття назад.  Після виступу Ви зможете покататися на конях, та придбати українські сувеніри і вироби коваля, виготовлені прямо у Вас на очах. Представлені тут і традиційні козацькі ремесла. На території діє ресторан «Козацька залога», де можна спробувати традиційні українські страви за доступними цінами. Захоплююче шоу в поєднанні з українською кухнею створюють унікальну атмосферу свята та викличють у вас почуття захоплення!

15-00 Відвідування музею судоходства «Чайка» о. Хортиця.  

Новий музей судноплавства «Чайка» розташован на о.Хортиця, де в 1999 році підняли на поверхню козацьку чайку - головний експонат музею. Верф заснували за часів російсько-турецької війни на острові Хортиця в 1737 році, в місці, де було можливо обійти пороги Дніпра і перекинути російський флот. На верфі будували бригантини, а також байдарки і човни, які дуже нагадували знамениті козацькі чайки. Уже лише через два роки будівництва на Хортиці знаходилося більше 400 кораблів, хоча частина з них затонула під час потужної повені. Одну з перших знахідок знайшли в 1998 році, а через 9 років знайшли бригантину, дюбель-шлюпку, човен-одноденку і байдак. На сьогодні, корпуси законсервовані і поступово відновлюються на елінгах у музею.

16-00 Відвідування Меморіально-туристичниго комплекса «Протолче»

Меморіально-туристичний комплекс «Протолче» - Знаходиться в південній частині острова, у зоні абсолютної заповідності. Тут відбувається інтенсивний процес відновлення історичного ландшафту. Понад тисячу років тому на цьому місці розташовувалось давньоруське поселення Протолче, згадуване у літописах. «Протолче» - це чудова нагода для зустрічі з неповторною заповідною природою. Урочище «Протовче» часто згадується в стародавніх літописах. Існує думка, що поселення було своєрідним форпостом на кордоні між слов'янським державним угрупуванням і кочевицьким степом. Його часові  рамки - від Х до ХIV століть. 

"Протолче" - цікаво не тільки з історичного боку, це унікальна пам'ятка природи, зона абсолютної заповідності. Комплекс складається з понад 20 озер, проток і заток, острівців - це залишки колись безкрайнього плавневого масиву "Великого Лугу Запорозького". Тут мешкає більше 28 видів тварин, 47 - риб, 226 - птахів.

Вільний час.  Можливо замовити прогулянку на водному мотоциклу або на катерi навколо Хортицi по Дніпру (2 години). Також рекомендуємо замовити та відвідати нічну екскурсію «Ніч на січі» с сiчовими козаками або  відвідати  бар міні-пивоварні «KronSbeeR», ресторан Ribs House" REBROFF", ресторан українскої кухнi - «Козацьке подвір'я»,  етнографічний ресторанний комплекс «Запорізька Січ».   Повернення в готель.

День: 4. Сніданок у готелі. Трансфер учасників туру до Міжнародного аеропорту Запоріжжя (OZH) або на Залізничний вокзал. 

 Приєднуйтесь  в незабутній тур до Запорiжжя !

© 2019 IQMISE.COM 

 

M – Meetings  I – Incentives C – conferences E – Exhibitions,   Events

 • Facebook Социальной Иконка
 • Instagram
 • telegram_icon
 • YouTube Социальные Иконка

+38 (063) 260-72-88  

+38 (044) 332-32-28

+38 (066) 053-42-45 

+38 (068) 450-93-94 

РОБОЧІ ГОДИНИ

ПН - ПТ с 9:00 до 18:00

СБ - ВС за домовленістю