Пошук
  • IQ MICE TOURS UA

Що таке MICE-туризм ? Це прибутковий, складний і особливо перспективний бiзнес!

Оновлено: жовт 23

MICE - зміст терміна

Абревіатура MICE утворена з перших букв чотирьох англійських слів:

Meetings - переговори, презентації, зустрічі;

Incentives - програми та тури для мотивації персоналу, свята, тімбілдинги;

Conferences - семінари, з'їзди, конгреси, конференції;

Exhibitions - прес-тури, іміджеві заходи, виставки та подібне.

Синонімами MICE в багатьох країнах стали вирази індустрія зустрічей, діловий туризм.

Сфери MICE : ділові зустрічі, мотиваційні поїздки (одночасно ділового та розважального характеру), науково-практичні конференції, навчальні семінари, корпоративні події.

Індустрія зустрічей MICE це:

будівлі та майданчики - конференц-центри, виставкові і концертні зали, театри, історичні будівлі з конференц-інфраструктурою, готелі топ-класу, які пропонують проведення ділових заходів, майданчики для корпоративних заходів, пансіонати, туристичні бази;

постачальники - підприємства громадського харчування, виконавці (артисти, аніматори, модельні агентства, інші), декоратори, орендарі меблів і транспортних засобів та інші за потребою;

спеціалізовані туристичні агентства і їх клієнти: міжнародні або національні організації, установи, організації та асоціації, які організовують зустрічі на регулярній основі; компанії, які пропонують своїм співробітникам або діловим партнерам винагороди і ділові заходи у вигляді подорожей; організатори виставок і т.д.

Ключові гравці MICE - спеціалізовані агентства «індустрії зустрічей»

MICE-агентства - це ключова ланка в ланцюзі «ініціатор зустрічі - організатор - підготовка - реалізація». Вони виконують колосальну роботу, особливо в тих випадках, коли замовниками є великі компанії, а діловий захід включає і бізнес-складову, і активну, широку культурну програму.

MICE-туризм пов'язаний з людьми, які подорожують по роботі. Тим самим, підтверджується і стає актуальною одна з найдавніших форм туризму, коли людина здійснював подорожі по світу виключно з діловими цілями.

Так, наприклад, в 2018 році наша компанія організовувала конференцiю

в Iталii у мiстi Барі (>140 туристичних операторів з усього світу, представники авіакомпаній та туристичних асоціацій) культурно-соціальний проект "Ukrainian Heart", програма якого спрямована на розвиток культурної дипломатії.

В рамках заходів нашiм працівникам довелося: забезпечити запрошення, транспорт і розміщення понад 500 осiб, які прибули з різних стран, в тому числі - високопоставлених державних діячів; провести фуршети; розробити і провести урочисту церемонію нагородження, фінальний святковий банкет.

Все - від логістики, проїзду і розміщення гостей до вибору / обладнання / оформлення майданчиків, виступи спiкерiв, та iнше.

Що включає діяльність MICE-агентства і MICE-менеджерів:

оперативну розробку і розрахунок пропозицій для корпоративного клієнта;

розробку плану бізнес- і культурної програм;

переговори з постачальниками і власниками майданчиків;

організацію ділових / мотиваційних заходів;

консультації з візових питань, допомога в оформленні візи та контроль за її отриманням;

бронювання готелів, замовлення трансферів, пошук і залучення гідів;

бронювання авіа-, ж / д квитків, страхових полісів;

ведення бізнес-листування з клієнтами, постачальниками, event-партнерами, в тому числі - на іноземній мові;

контроль взаємодії між постачальниками;

ведення первинної бухгалтерії, контроль оплати рахунків;

контроль на місці трансферів, розміщення гостей, оформлення майданчиків, готовності служби кейтерингу, роботи устаткування і готельного сервісу;

рішення проблем клієнта, що виникають в ході підготовки і проведення бізнес-заходів;

організація вечірніх програм, урочистих церемоній, концертів, банкетів і т. п.

Цей перелік включає основні моменти діяльності MICE-агентства. Він може бути як скорочений, так і розширено - все залежить від можливостей агентства, запитів замовника, масштабів заходу.

Організація заходів для приватних клієнтів вимагає віддачі від команди організаторів іноді навіть більше, ніж для корпоративних. Ваш персональний менеджер, фактично, стає вашим другом, опорою і добрим чарівником, здатним в будь-який момент створити диво. Якщо ви вирішили організувати собі свято і залучити на допомогу агентство, ви вже робите собі найголовніший подарунок - відсутність довгого занепокоєння і найефективніший результат. Розробка загальної логістики проекту повністю переходить під контроль агентства, дозволяючи вам просто насолоджуватися привітаннями і приємними хвилинами самого торжества!

49 перегляд1 коментар

© 2019 IQMISE.COM 

 

M – Meetings  I – Incentives C – conferences E – Exhibitions,   Events

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram
  • telegram_icon
  • YouTube Социальные Иконка

+38 (063) 260-72-88  

+38 (044) 332-32-28

+38 (066) 053-42-45 

+38 (068) 450-93-94 

РОБОЧІ ГОДИНИ

ПН - ПТ с 9:00 до 18:00

СБ - ВС за домовленістю